Transport

Specjalna oferta Lufthansy - zniżki dla uczestników VII Kongresu Polonii Medycznej

Niemieckie linie lotnicze Lufthansa łączą Warszawę i Gdańsk z ogromną ilością miast na całym świecie. Jako oficjalny przewoźnik VII Światowego Kongresu Polonii Medycznej, Lufthansa proponuje specjalne ceny biletów oraz warunki zakupu dla wszystkich uczestników.

Aby dokonać rezerwacji - należy kliknąć na link http://www.lufthansa.com/meetingsandevents_en a następnie wpisać kod PLVLY po prawej stronie w rubryce "Access to Event Booking". Zostaniecie Państwo przeniesieni na specjalną platformę, gdzie automatycznie skalkulowana będzie specjalna oferta cenowa. Do obsługi tej strony konieczne jest odblokowanie okienek pop-up.

Taryfy specjalne dostępne są również do sprzedaży przez biura podróży IATA / ARC należy przekazać do biura podróży wystawiającego bilety instrukcje biletowe
.

Organizatorzy informują, że dnia 23.06.2010 r. o godz. ok. 12.00 istnieje możliwość podstawienia autokaru na Lotnisku Okęcie w Warszawie i Dworcu Centralnym PKP w Warszawie. Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z biurem Kongresu biuro@kongrespoloniimedycznej.org.pl.