Biuro Kongresu

Podstawowy kontakt do Organizatora

87-100 Toruń, ul.Chopina 20
e-mail: biuro@kongrespoloniimedycznej.org.pl
tel./fax (+48 56) 655 41 60, 655 41 61

Kujawsko-Pomorska Okręgowa Izba Lekarska

Elżbieta Wierzbowska (całość przygotowań)
Dyrektor Biura
tel. (+48 56) 655 41 61, mobile +48 502 762 041
e-mail: e.wierzbowska@hipokrates.org

OBSŁUGA PRAWNA
mec. Tomasz Łukomski
tel. + 48 691 667 556
e-mail: lukomski@libra-torun.com.pl

FINANSE
Wiesława Jarysz
tel. (+48 56) 655 41 62, mobile +48 603 820 800
e-mail: w.jarysz@hipokrates.org

TRANSPORT
Paweł Jarysz
tel. (+48 56) 655 41 60, mobile +48 693 990 201
e-mail: p.jarysz@hipokrates.org

ZAKWATEROWANIE,
OBSŁUGA KONGRESOWA FEDERACJI,
OBSŁUGA KOMITETU NAUKOWEGO KONGRESU
Agnieszka Lis
tel. (+48 56) 655 41 60, mobile +48 668 824 248
e-mail: a.lis@hipokrates.org
Anna Zielaskiewicz
tel. (+48 56) 655 41 60, mobile +48 695 673 753
e-mail: a.zielaskiewicz@hipokrates.org

ORGANIZACJA ZAWODÓW SPORTOWYCH
dr Aleksander Skop
mobile +48 604 267 343
e-mail: a.skop@hipokrates.org

Naczelna Izba Lekarska

INFORMATYKA
Krzysztof Kwasiborski
tel. (+48 22) 559 13 37
email: k.kwasiborski@hipokrates.org